O nás

Počas našej viac ako 8 ročnej skúsenosti s 3D technológiami vo firme TVAR Open Creative Hub sme s nadšením mohli sledovať ako si 3D tlač vydobíja svoje miesto vo všetkých oblastiach života. Pozorovali sme ako prešla od nástroja rapid prototypingu do štádia, kedy sa adititívna výroba stala plnohodnotný výrobným nástrojom.

Rapidnext reprezentuje budúcnosť výroby ako ju vidíme my - na mieru, rýchlo a bez zbytočných nákladov.

Vízia

Veríme, že najdôležitejším a najdrahším artiklom je čas. Ku každému dopytu pristupujeme individuálne a snažíme sa pochopiť potreby zákazníka. Nájdeme optimálnu technológiu, materiál a nastavenia. Snažíme sa vždy proces tlače optimalizovať a prispôsobiť na mieru potrebám zákazníka. Čas je v konečnom dôsledku to, čo najviac ovplyvňuje výslednú cenu.

Veríme v budúcnosť aditívnej výroby ako technológie zajtrajška.

Výhody

  1. Minimalizácia prvotných nákladov - jednoduchá výroba a rýchle otestovanie svojho produktu už od jedného kusu. Žiadne formy a prvotné investície.
  2. Flexibilita - rýchle iterovanie a prispôsobovanie sa trhu môžu priniesť konkurenčnú výhodu. Nevyrábajte produkty na sklad ale iba podľa dopytu a potrieb vašich zákazníkov.
  3. Ekologickosť - netreba zabúdať na prírodu. Vzhľadom na množstvo odpadu, je 3D tlač najekologickejším nástrojom pri komplexných geometriách. Spotrebuje len toľko materiálu koľko je nutné pre výrobu. Nevytvárate zbytočné zásoby.
Prispôsobte sa rýchlo potrebám trhu a vyrábajte efektívne.